Trening torsdag 30. april
Postet av Jan Tore Foss den 28. Apr 2020
Årets tredje vårtrening finner sted fra Kleiverud skole torsdag 30. april med oppmøte kl. 18.00 - 18.30. Dersom tida ikke passer kan du skrive ut kart, og finne poster på vedlagte løypekart (se nedenfor) fra torsdag kveld (30. april) til tirsdag ettermiddag (5. mai). Det er tre forskjellige løyper fra nybegynner- til B-nivå-nivå.
Trening 2020.04.30 Kleiverud. Kort.pdf
Trening 2020.04.30 Kleiverud. Passe lang.pdf
Trening 2020.04.30 Kleiverud.1.pdf
Neste torsdag (7. april) er det også trening fra Kleiverud skole. På grunn av Koronasitusjonen må dere se til at dere og barna ikke tar på fellesutstyr, bare tar på eget kart og holder 2 meters avstand til andre familier. Kartene er lagt i karantene og er uberørte etter dette.
Gi gjerne melding til undertegnede dersom barn som ikke er med på torsdagstreningene har gått løypene. Det er premiering etter deltakelse kl. 18.00 søndag 18. oktober på Botnestua.
For mer informasjon, se lenka nedenfor om treningene våren 2020.
http://botne-sk-orientering.idrettenonline.no/blog/post/158297/trening-varen-2020
Lykke til.
Ved spørsmål ta kontakt med Jan Tore Foss, tlf. 916 32 639, e-post: jantefoss@gmail.com
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.